כתבות בדיני משפחה וצוואות  

החלטתי להתגרש 

מאת: עו"ד אורית יצחקי 

13/1/2019

אז מה עכשיו?

כשהתא המשפחתי מתפרק חרב עלינו עולמנו. מיד עולות במוחנו השאלות: מה יהיה? איך אסתדר? במקביל עולות המחשבות: אולי אפשר עוד לתקן?  אולי זה רק משבר קטן שיחלוף? ברוב הפעמים המציאות תופחת על פנינו, כי בזמן שחשבנו שניתן עוד לעשות משהו, בפועל - "הרכבת כבר עזבה את התחנה", ואין יותר עם מי לדבר.

עשו ואל תעשו בהליך גירושין

 

מאת: עו"ד אורית יצחקי

20/1/2019

לכו לעורך דין משפחה, אל תסמכו על ד"ר גוגל

אם החלטתם להתגרש, פנו לעורך דין משפחה לקבלת ייעוץ משפטי. עורך דין משפחה יידע למפות לכם את המצב המשפטי שלכם, ולתת לכם המלצות משפטיות קונקרטיות לסיטואציה שבה אתם נמצאים. המידע שיש בגוגל לא תמיד מדויק, ולא תמיד משקף את המצב המשפטי הנכון בו אתם נמצאים.

בימ"ש מחוזי: ייפוי כוח מתמשך גובר על מינוי אפוטרופוס

 

מאת: עו"ד אורית יצחקי

26/2/2109

אפוטרופסות וייפוי כוח מתמשך הם שני מוסדות שאינם יכולים להתקיים זה לצד זה.

 

בימ"ש מדגיש כי יש להמנע ממינוי אפוטרופוס כאשר הופקד ייפוי כוח מתמשך. עוד נקבע בפסק הדין, כי אם הוגשה בקשה למינוי אפוטרופוס והופקד ייפוי כוח מתמשך – ייפוי הכוח המתמשך יגבר. בית המשפט המחוזי קובע בפסק הדין שהבקשה שהגישו הילדים למינוי אפוטרופוס לרכוש ולגוף של האב היא שגויה, שכן הילדים ידעו שהאב חתם על ייפוי כוח מתמשך. 

צרו קשר

03-6143337

054-8083174

ז'בוטינסקי 33, מגדל התאומים 1
רמת גן

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon

לעדכונים שוטפים אליך למייל:

האמור באתר זה מהווה מידע כללי בלבד, מידע זה אינו ייעוץ משפטי, אינו תחליף לייעוץ משפטי ואינו ייעוץ משפטי הניתן ע"י עורך דין. אין להסתמך על המידע באתר בשום צורה ודרך.

כל הסתמכות ו/או פעולה שנעשית ע"פ המצויין באתר זה היא באחריות המשתמש בלבד. 

© כל הזכויות באתר שמורות לעו"ד אורית יצחקי www.oym-law.com