הרצאות

עו"ד אורית יצחקי מרצה בתחומי משפט המשפחה. ההרצאות מותאמות לקהל היעד, ומטרתן לתת מידע משפטי כללי לקהל הרחב ולאפשר להם להכיר מושגים כלליים מעולם המשפט.  

Mature Couple Showing Affection

ייפוי כוח מתמשך 

 

הסבר על מנגנון ייפוי הכוח המתמשך, מתי מומלץ לערוך ייפוי כוח מתמשך, למי כדאי לערוך ייפוי כוח מתמשך. יתרונותיו של ייפוי הכוח המתמשך, מה מותר ומה אסור בעריכת ייפוי כוח מתמשך.

Engagment Ring

הדרך להתגרש בגישור

 

מהו הליך הגישור לקראת גירושין, אלו נושאים עולים בהליך הגישור לגירושין, היתרונות בסיום חיי הנישואין בגישור ולא בערכאות משפטיות, מה חשוב שיהיה בהסכם הגישור, היכן מאשרים הסכם גירושין, איך ומתי מיישמים את הסכם הגירושין.

Distanced Couple

תיאום הורי 

 

מהו תהליך תיאום הורי, מדוע צריך תהליך תיאום הורי, מה היתרונות בתהליך תיאום הורי, תיאום הורי בראי בית המשפט, מתי הליך התיאום ההורי צריך להסתיים, ומתי התיאום ההורי לא נותן מענה. 

Signing a Contract
הסכמים במשפחה 
על חשיבותם של הסכמי ממון, הסכמי חיים משותפים בין בני זוג, היתרונות והחסרונות בעריכת הסכמים אלו, מה התנאים לעריכת הסכם ממון, ומה חשוב שיהיה בהסכמי ממון וחיים משותפים 
לקביעת הרצאות ניתן ליצור עם עו"ד אורית יצחקי כאן או ליצור קשר בנייד 054-8083174. 

צרו קשר

03-6143337

054-8083174

אזור הבורסה, רמת גן

רחוב החשמונאים, תל אביב

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon

לעדכונים שוטפים:

האמור באתר זה מהווה מידע כללי בלבד, מידע זה אינו ייעוץ משפטי, אינו תחליף לייעוץ משפטי ואינו ייעוץ משפטי הניתן ע"י עורך דין. אין להסתמך על המידע באתר בשום צורה ודרך.

כל הסתמכות ו/או פעולה שנעשית ע"פ המצויין באתר זה היא באחריות המשתמש בלבד. 

© כל הזכויות באתר שמורות לעו"ד אורית יצחקי www.oym-law.com 

Ramat Gan