גישור הוליסטי תהליכי

 

מהו גישור הוליסטי תהליכי? 

 

תהליך גישור הוליסטי - שיטת HMP, היא שיטה שפותחה ע"י מגשרות המשפחה עו"ס טל אלפנדרי ועו"ד אורית יצחקי שמטרתו לאפשר לבני זוג המעוניינים לסיים את נישואיהם כאשר הם מקבלים מענה – משפטי, רגשי ונפשי תחת קורת גג אחת. 

גישור תהליכי הוא למעשה גישור הוליסטי המשלב את ההיבט הנפשי—רגשי עם ההיבט המשפטי, והמאפשר לבני הזוג להגיע להסכמות בתוך הסערה הרגשית בה הם מצויים.

מטרת תהליך הגישור ההוליסטי היא לתת מענה רגשי לצדדים תוך עיבוד המציאות אליה נקלעו יחסיהם, עיבוד האבל אודות הפרידה הקרבה ובמקביל לייצר ביניהם הסכמות משפטיות כאלה שיחזיקו מעמד לאורך זמן.

 

לעבור תהליך גירושין גם בגישור הוא מצב שבו הצדדים נתונים בסערת רגשות, מעבדים תהליכים רגשיים נפשיים האחת מול השני, כל אחד עם עצמו. הרעיון הוא לאפשר לצדדים מצד אחד להגיע להסכמות והבנות לשנים הקרובות, ומצד שני להעניק להם את הכלים הרגשיים שיאפשרו להחזיק את ההסכמות האלה לאורך זמן, תוך מתן כלים הוריים להמשך הדרך.  

לקריאה נוספת על גישור הוליסטי תהליכי ניתן לקרוא כאן

צרו קשר

03-6143337

054-8083174

ז'בוטינסקי 33, מגדל התאומים 1
רמת גן

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon

לעדכונים שוטפים אליך למייל:

האמור באתר זה מהווה מידע כללי בלבד, מידע זה אינו ייעוץ משפטי, אינו תחליף לייעוץ משפטי ואינו ייעוץ משפטי הניתן ע"י עורך דין. אין להסתמך על המידע באתר בשום צורה ודרך.

כל הסתמכות ו/או פעולה שנעשית ע"פ המצויין באתר זה היא באחריות המשתמש בלבד. 

© כל הזכויות באתר שמורות לעו"ד אורית יצחקי www.oym-law.com