גישור והדרכה להורים גרושים

אחרי סערת פירוק המשפחה והגירושין – צריך לדעת לנהל את המשפחה במתכונת החדשה שלה.

​אם סיימתם את חיי הנישואין בהסכם, בוודאי יצרתם לעצמכם מנגנונים לניהול המשפחה במבנה האחר שלה: מתי הילדים אצלך, מתי הילדים אצלה, זמני שהות של הילדים בחגים, בחופש הגדול, מי לוקח את הילדה הגדולה לחוג, ואיזה חוג לבחור לילד הצעיר, ועוד הסדרים כאלה ואחרים.

אם סיימתם את חיי הנישואין בהליכים משפטיים, ניתן פסק דין עם הוראות לחיים שאחרי. 

גם אם בהסכם וגם אם בפסק דין - לעתים נקלעים למחלוקות. לעתים גם לא מצליחים להגיע לפתרונות, דבר שעלול להסלים ולפגוע ביחסים שבין ההורים, דבר שמשפיע ישירות על נפשם ורווחתם של הילדים. 

​ייתכן שגם מצאתם בן/בת זוג אחרים, גרושים, שמביאים איתם את הילדים שלהם, ולמעשה נוצרה משפחה בתוך משפחה. דבר שמייצר אתגרים נוספים בניהול ההורות עם בן/בת הזוג לשעבר. 
 

לעתים בתוך ההתנהלות בחיים שאחרי פירוק התא המשפחתי, צריך ליווי בנוגע לסוגיות שלכם כהורים, ולעתים צריך רק עזרה נקודתית, למקרה ספציפי בלבד. 

הדרכה הורית אפשרית גם בתוך תהליך הפירוד ובמהלך תהליך הגירושין, ולא רק לאחר הליך הגירושין - כל זאת על מנת לאפשר לכם לנהל את ההורות במצב מורכב זה. 

עו"ד אורית יצחקי, מגשרת משפחה ומתאמת הורית, מעניקה שירותי הדרכת הורים וכן גישור להורים גרושים על מנת לסייע להם לנהל את המשפחה ביום שאחרי, ולפתור את המחלוקות בדרך של הידברות.

עו"ד אורית יצחקי בעלת ניסיון רב בהליכי בגישור, תיאום הורי והבאת צדדים להסכמות, עוסקת גם בהדרכת הורים וגישור להורים גרושים - תסייע לכם בשלב של ניהול ההורות שלאחר הגירושין. 

צרו קשר

03-6143337

054-8083174

אזור הבורסה, רמת גן

רחוב החשמונאים, תל אביב

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon

לעדכונים שוטפים:

האמור באתר זה מהווה מידע כללי בלבד, מידע זה אינו ייעוץ משפטי, אינו תחליף לייעוץ משפטי ואינו ייעוץ משפטי הניתן ע"י עורך דין. אין להסתמך על המידע באתר בשום צורה ודרך.

כל הסתמכות ו/או פעולה שנעשית ע"פ המצויין באתר זה היא באחריות המשתמש בלבד. 

© כל הזכויות באתר שמורות לעו"ד אורית יצחקי www.oym-law.com 

Ramat Gan