הסכם חיים משותפים

אם אתם רוצים לייצר לכם הסכם חיים משותפים
 אם קיבלתם טיוטת הסכם חיים משותפים לחתימה
אם אתם רוצים לדעת מה הזכויות שלכם
 
משרד עו"ד ומגשרת משפחה אורית יצחקי, מתמחה בעריכת הסכם חיים משותפים  

הסכם חיים משותפים הוא הסכם המיועד לזוגות ידועים בציבור, גבר ואישה וגם לזוגות חד מיניים. בהסכם חיים משותפים הצדדים מסדירים את הסוגיות העולות מהחיים המשותפים לרבות את סוגיית הרכוש. הסכם חיים משותפים למעשה מייצר הכרה בזוגיות של הצדדים, דבר שחוסך את הצורך להוכיח את היותם בני זוג, בעיקר לרשויות.

הסכם חיים משותפים, בניגוד להסכם ממון, לא מחייב את אישורו של בית המשפט. משכך מעת החתימה על הסכם חיים משותפים - הוא מקבל תוקף משפטי.

להסכם חיים משותפים יתרונות רבים, כפי שצוין לעיל, חוסך את הצורך בהוכחת הזוגיות של הצדדים, היותם ידועים בציבור וכו'. חוסך את הצורך להוכיח את המועד בו הצדדים החלו את זוגיותם, הסכם זה שלמעשה קובע את המשטר הרכושי בין הצדדים יחסוך להם בעתיד את המחלוקת בדבר אופן חלוקת הרכוש, ההסכם מייצר הוראות עתידיות בנוגע לפרידה ככל שחלילה תתרחש, וכיוצ"ב.

הסכם חיים משותפים נעשה בדרך כלל בין בני זוג מאותו המין, בני זוג שלא נישאו, בני הזוג המצויים בזוגיות שניה (פרק ב') – כאשר הצדדים צברו נכסים במהלך החיים והזוגיות הקודמת שלהם, ומגיעים לזוגיות השניה שלהם עם נכסים עליהם הם רוצים להגן.

לתיאום פגישת ייעוץ להסכם חיים משותפים עם עו"ד אורית יצחקי השאר פרטים כאן 

צרו קשר

03-6143337

054-8083174

ז'בוטינסקי 33, מגדל התאומים 1
רמת גן

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon

לעדכונים שוטפים:

האמור באתר זה מהווה מידע כללי בלבד, מידע זה אינו ייעוץ משפטי, אינו תחליף לייעוץ משפטי ואינו ייעוץ משפטי הניתן ע"י עורך דין. אין להסתמך על המידע באתר בשום צורה ודרך.

כל הסתמכות ו/או פעולה שנעשית ע"פ המצויין באתר זה היא באחריות המשתמש בלבד. 

© כל הזכויות באתר שמורות לעו"ד אורית יצחקי www.oym-law.com