גישור בהליכי פרידה אצל זוגות חד מיניים

אתם מוזמנים לפגישת היכרות ללא התחייבות, ולקבל הסבר על תהליך הגישור.

אורית יצחקי היא עורכת דין משפחה ומגשרת משפחה המכירה את הסוגיות הרלוונטיות לקהילת הלהט"ב ותשמח לסייע לכם.

 

 

מוזמנים ליצור קשר כאן או להתקשר לנייד

054-8083174.

פרידה ופירוק התא המשפחתי הם תהליכים מורכבים רגשית, נפשית וכלכלית עבור כל משפחה, על אחת כמה וכמה אצל זוגות חד מיניים.

 

ייחודיות המשפחה הלהט"בית בעיקר כשמעורבים בה ילדים דורשת הבנה עמוקה של הזוגיות החד מינית, ניסיון וידע כיצד לסייע לזוג ההורים ולילדים להגיע ליום שאחרי ברגישות הראויה.

תהליכי פרידה הם תהליכים המכילים בתוכם מורכבות בסוגיות ההוריות והכלכליות. כל אחד מהצדדים נדרש לבחון כיצד תראה ההורות שלו ביום שאחרי ולהבין את מצבו הכלכלי הצפוי לו לאחר הפרידה מבן/בת הזוג. פרידה היא תהליך קשה, גם אם את/ה הצד היוזם.

כאשר מי מבני זוג או שניהם יחדיו הגיעו להבנה כי הפרידה היא בלתי נמנעת, אז עומדות בפניו שתי דרכים לסיום ופירוק התא המשפחתי:

האחת היא פירוד באמצעות ערכאות משפטיות – דרך ארוכה, מייגעת ויקרה כספית, נפשית ורגשית.  

השניה – באמצעות הליך הידברות וגישור – דרך מהירה, זולה ויעילה המאפשרת תהליך שמייצר הסכמות לצדדים על מנת להמשיך הלאה בחייהם, לשמור על ההורות שלהם, לשמור על הילדים מפני חשיפה לסכסוך ולפרידה, ופרידה האחד מרעהו באופן מכבד שאולי גם יאפשר סגירת מעגל.

בהליך הידברות וגישור הצדדים לוקחים חלק פעיל בתהליך, מבטאים את עצמם, מייצרים את הפתרונות של עצמם או מסכימים על פתרונות מצד המגשר על מנת שיוכלו לצאת לדרך חדשה ממקום שקט נפשית ורגשית.

הליך של הידברות וגישור מאפשר לצדדים לספק שקט לילדים, מפחית לחץ וחרדה ומייצר וודאות לגבי המציאות החדשה. הליך גישור יאפשר לכם לשמור על תקשורת טובה ונכונה להמשך ניהול ההורות שלכם. בסופו של דבר, כשבני זוג מתגרשים אחד מהשני, הם לא מתגרשים מהילדים.

צרו קשר

03-6143337

054-8083174

אזור הבורסה, רמת גן

רחוב החשמונאים, תל אביב

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon

לעדכונים שוטפים:

האמור באתר זה מהווה מידע כללי בלבד, מידע זה אינו ייעוץ משפטי, אינו תחליף לייעוץ משפטי ואינו ייעוץ משפטי הניתן ע"י עורך דין. אין להסתמך על המידע באתר בשום צורה ודרך.

כל הסתמכות ו/או פעולה שנעשית ע"פ המצויין באתר זה היא באחריות המשתמש בלבד. 

© כל הזכויות באתר שמורות לעו"ד אורית יצחקי www.oym-law.com 

Ramat Gan