עו"ד אורית יצחקי, מגשרת משפחה, מתאמת הורית 

תואר שני במשפטים

משרדה של עו"ד אורית יצחקי הוא משרד בוטיק בתחום דיני המשפחה העוסק בין היתר בניהול משא ומתן בהליכי גירושין, גישור לגירושין, גישור לשלום בית, גירושין בשיתוף פעולה, גישור לקהילת הלהט"ב, הסכמי ממון, הסכמי חיים משותפים, הסכמי הורות משותפת, תיקי אומנה, צוואות, ייפוי כוח מתמשך ותיאום הורי.

עו"ד יצחקי בוגרת תואר ראשון (LL.B) במשפטים, וכן בעלת תואר שני בלימודי משפטים (LL.M), הוכשרה בגישור ובגישור משפחה מטעם המוסד הארצי לגישור - לשכת עורכי הדין, הוכשרה בתוכנית למתאמים הוריים, וכן הוכשרה בגירושין בשיתוף פעולה בהתאם לסטנדרטים התואמים את דרישות הארגון הבינלאומי IACP.

עו"ד יצחקי מלווה את לקוחותיה המצויים בהליכי פרידה וגירושין, תוך מתן מענה משפטי מקיף, בין היתר בנוגע למזונות הילדים, חלוקת רכוש, משמורת וזמני שהות, זכויות סוציאליות ופנסיוניות וכל הנובע מהפרידה והגירושין.

עו"ד יצחקי עורכת הליכי גישור לגירושין ויצירת הסכמי גירושין. עו"ד יצחקי מאמינה כי סיום הנישואין בהידברות תוך הגעה להסכמות יאפשר לכם להמשיך את ההורות שלכם באופן יעיל ואיכותי  – לטובתכם ובעיקר לטובת ילדיכם כך שתאפשרו להם הורות טובה ואוהבת, גם אם בנפרד. 

עו"ד יצחקי עורכת הסכמי ממון, הסכמי חיים משותפים, הסכמי הורות, הסכמי שלום בית, ייפוי כוח מתמשך, וכו'. 

עו"ד יצחקי עורכת הליכי גישור גם לקהילת הלהט"ב מתוך הבנה עמוקה ורגישות לצורכי חברי הקהילה תוך מתן התייחסות למבנה המשפחתי, וכן יוצרת הסכמים רלוונטים ונותנת מענה משפטי מקיף ורלוונטי עבורם. 

בנוסף – עו"ד יצחקי עוסקת בתיאום הורי ומסייעת להורים המצויים בקונפליקט גבוה להגיע להסכמות בהליך של תיאום הורי במטרה להביא אותם למצב של הידברות ותפקוד הורי תקין.

ניסיונה של עו"ד יצחקי מאפשר לה לזהות את צורכי הלקוחות, ולתת מענה מקצועי ונכון מתוך ראיית טובתם של הלקוחות ותוך מתן יחס אישי וחם.

 עו"ד אורית יצחקי חברה בפורום משפחה ובתי דין רבניים בלשכת עורכי הדין, וכן חברה בועדת אימוץ ופונדקאות בלשכת עורכי הדין. כמו כן, מתנדבת במחלקה המשפטית של ויצו בסניף רמת גן בתחום המשפחה, וכן בתוכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין.