אודות 

 

 

עו"ד ומגשרת אורית יצחקי עוסקת בתחום דיני המשפחה והירושה.

עו"ד יצחקי בוגרת תואר ראשון (LL.B) במשפטים, וכן בעלת תואר שני בלימודי משפטים (LL.M),  והוכשרה בגישור ובגישור משפחה מטעם המוסד הארצי לגישור - לשכת עורכי הדין. 

 

השתתפה בהכשרות והשתלמויות עומק רבות בתחום דיני המשפחה, וממשיכה להשתתף ולהעמיק את ידיעותיה ולהשאר מעודכנת בחידושי הפסיקה ובשינויים המתחוללים בתחום המשפחה והירושה.  

​​

עו"ד יצחקי בעלת ידע משפטי רחב ויכולת לזהות את צורכי הלקוח באופן שמאפשר לה לנהל את ההליכים המשפטיים עבור הלקוח בנחישות ובדרך הטובה ביותר עבורו - זאת לצד תמיכה ואוזן קשבת. 

בעברה עבדה עו"ד יצחקי בתעשיית ההיי-טק ומכירה היטב את אופי העבודה, מבנה השכר ותנאי העבודה בתעשייה זו - ומעניקה טיפול משפטי ספציפי גם לעובדי היי-טק בתחום המשפחה והליכי הגירושין.   

כחלק מהאג'נדה הגישורית של עו"ד יצחקי, פיתחה עם עובדת סוציאלית הליך גישורי ייחודי פרטי לבני זוג המעוניינים לסיים את הנישואין בהידברות ובדרכי שלום, מחוץ לכותלי בית המשפט.  

 

עו"ד אורית יצחקי חברה בפורום משפחה ובתי דין רבניים בלשכת עורכי הדין, וכן חברה בועדת אימוץ ופונדקאות בלשכת עורכי הדין. כמו כן, מתנדבת במחלקה המשפטית של ויצ"ו בסניף רמת גן בתחום המשפחה והירושה, וכן בתוכנית "שכר מצווה" של לשכת עורכי הדין. 

צרו קשר

03-6143337

054-8083174

ז'בוטינסקי 33, מגדל התאומים 1
רמת גן

  • White Facebook Icon
  • White LinkedIn Icon

לעדכונים שוטפים אליך למייל:

האמור באתר זה מהווה מידע כללי בלבד, מידע זה אינו ייעוץ משפטי, אינו תחליף לייעוץ משפטי ואינו ייעוץ משפטי הניתן ע"י עורך דין. אין להסתמך על המידע באתר בשום צורה ודרך.

כל הסתמכות ו/או פעולה שנעשית ע"פ המצויין באתר זה היא באחריות המשתמש בלבד. 

© כל הזכויות באתר שמורות לעו"ד אורית יצחקי www.oym-law.com